Beansmith.s

O NÁS

Jsme lokální pražírna výběrové kávy.

Naším cílem je vytvářet vysoce kvalitní produkt pražený z čerstvé suroviny. Nevytváříme žádné dlouhodobé zásoby pražené kávy, veškerá naše produkce míří ke konzumentům nebo do kaváren tak, aby mohla být spotřebována zhruba do měsíce od upražení, tedy v době, kdy je káva nejlepší a lze ji vychutnat ve všech jejích přirozených chuťových kvalitách.

Je naší snahou přesvědčovat koncové zákazníky, ale i kavárny či další provozy o kvalitě a chuťové barevnosti kávy, zejména pak kávy výběrové.

Naše motto zní: "V horách zrozená, ručně sbíraná, v kovárně pražená". Tímto chceme jednoduše vyjádřit charakter suroviny se kterou pracujeme a produktu, který nabízíme. Výběrová káva je vždy pěstovaná v horském prostředí, kde panují nižší teploty a káva může pomaleji dozrávat a získávat všechny své chuťové vlastnosti. Výběrová káva je také vždy ručně sbírána tak, aby jednotlivé plody byly vždy dozrálé a dosáhly nejlepších chuťových kvalit. Výběrová káva se od zasazení první sazeničky, přes sklizeň, zpracování, třídění až po pražení a samozřejmě výslednou přípravu týká mnoha a mnoha konkrétních lidí. Aby mohlo být kávové zrno konzumováno, pražíme ho u nás v bývalé vesnické kovárně s láskou a pečlivostí tak, abychom co nejlépe zužitkovali všechnu tu práci všech lidí, kteří na každé jednotlivé zrno sáhli před námi.

ADRESA

 

Betlémská 286/5 

110 00 Staré Město

PRAHA 1

Kontakty

 

hoskova@kofarna.cz

Tel: +420 724 840 009

 

Hodiny

 

Otevřeno denně

Po-Pá 8 - 19

So 10 - 18

Ne Zavřeno

©2018 by Mezičasy. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now